Csatlakozz egy elhivatott, lelkes csapathoz, dolgozz te is a Salgótarjáni Rendezvény- és Médiaközpontban!

Marketing vezető

Szeretnél egy fiatal, szuper csapat része lenni?
Rendelkezel marketing/kommunikációs végzettséggel?
A kreativitás az első számú soft skilled?

Akkor jelentkezz a Salgótarjáni Rendezvény- és Médiaközpont marketing csapatába!

Főbb feladataid lesznek:

- részt veszel a cég kommunikációs és marketing stratégiájának kidolgozásában, és koordinálod annak végrehajtását
- hatékonyan együttműködsz a cég rendezvény- és sportszervező csapatával, hogy a cég által szervezett események a lehető legtöbb városlakóhoz elérjenek
- hatékonyan együttműködsz a városi televízióval
- ezzel összefüggésben irányítod és optimalizálod a cég külső kommunikációját, monitorozod és fejleszted azt (online, social media, offline)
- koordinálod a marketing csoportot, briefeled a grafikust

Jelentkezz, amennyiben:

- rendelkezel főiskolai/egyetemi végzettséggel
- szakmailag releváns, 4-5 éves tapasztalattal rendelkezel
- megbízható, precíz, proaktív és csapatjátékos vagy
- képes vagy önállóan dolgozni és döntéseket hozni
- ismered és jól használod a Canva-t
- érted és megérted, hogy a rugalmas munkavégzés (a rendezvények okán) esetenként késő délutáni, esti, vagy hétvégi munkavégzést is jelenthet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- Adobe Creative Cloud ismerete
- szakmai típusú referencia
- ismered a digitális trendeket

Miért érdemes hozzánk csatlakoznod?

- salgótarjáni viszonylatban versenyképes bérezést biztosítunk
- stabil céges háttérrel rendelkezünk
- jól megközelíthető helyen vagyunk
- amennyiben szeretnél szakmailag továbbfejlődni, támogatunk ebben
- rugalmas munkaidőt biztosítunk
- a lehetőségekhez mérten folyamatosan fejlesztjük a munkakörülményeket

Várunk csapatunkba!

© 2024 REMEK Salgótarjáni Rendezvény- és Médiaközpont Nonprofit Kft. - Minden jog fenntartva.